ŚREDNIE KURSY WALUT EURO4.29 USD 3.79 CHF 3.81 GBP 4.97
previous arrow
next arrow
Slider

Lokata SGB Jesień 2018

25 października 2018

 

Załóż 6-miesięczną Lokatę SGB, weź udział w jesiennej  loterii.

 

W Ludowym Banku Spółdzielczym w Zduńskiej Woli rozpoczęła się kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych, tym razem pod hasłem Zyski i  nagrody idą w parze. Uczestnictwo w promocji nie tylko zapewnia pomnożenie zysku z oprocentowania, ale i daje szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród. W loterii wezmą udział lokaty 6-miesięczne określone w regulaminie, na których w okresie od 1 października  do 21 grudnia  2018 r. zostanie ulokowane minimum 500 złotych. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa szanse na nagrody i pomnaża zysk.

Główna nagroda w loterii to samochód Kia STONIC 1.0.

Do zdobycia są też:

  • Stacja pary Philips PerfectCare Elite GC9640/60,
  • Zestaw kina domowego Panasonic SC-BTT 465EG9,
  • Mop parowy 2.0 Vileda Steam,
  • Ekspres kapsułkowy Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo KP 100B.

 

Aby zyskać szansę na wygraną wystarczy udać się do  Ludowego Banku Spółdzielczego  w Zduńskiej Woli we  wskazanym okresie i dopełnić wymaganych formalności.

 

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Jesień 2018)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty  6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 1.10.2018 r. do 21.12.2018 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Regulamin_Lokata SGB Jesien