ŚREDNIE KURSY WALUT EURO4.54 USD 3.73 CHF 4.21 GBP 5.09
Slider

Klienci biznesowi - Inne produkty


Internet Banking

Jeden z najnowocześniejszych produktów bankowości elektronicznej. Umożliwia Klientowi Banku obsługę rachunków poprzez sieć Internet. Dzięki usłudze Klient może sam wykonywać operacje bankowe związane z jego rachunkami – przelewy, kontrola stanu rachunków. Klient ma dostęp do rachunku przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez kolejek i trudności komunikacyjnych. Wystarczy zalogować się do systemu. Wystarczy być posiadaczem rachunku bankowego oraz posiadać komputer z dostępem do sieci internetowej z przeglądarką WWW oraz podpisać niezbędne dokumenty w placówce Banku.

Za pośrednictwem usługi Internet Banking Klient ma następujące możliwości:

  • łatwy dostęp do wszystkich rachunków wskazanych przez Klienta niezależnie od miejsca i czasu,
  • możliwość dokonywania dowolnych przelewów, w tym składki ZUS i Urząd Skarbowy,
  • możliwość zdefiniowania przelewu w celu ułatwienia wielokrotnego wykonywania przelewów na ten sam rachunek,
  • uzyskiwać informacje o wysokości sald na rachunkach,
  • uzyskiwać informacje o operacjach bieżących, historii operacji oraz niewykonanych operacji na rachunku,
  • wygoda i oszczędność czasu,
  • tańsze opłaty za przelewy,
  • bezpieczeństwo dokonywanych operacji bankowych.

Przyjęta polityka bezpieczeństwa opiera się na unikalnych hasłach jednorazowych. Hasła wykorzystywane są do autoryzacji transakcji, a w szczególności do obsługi przelewów i definicji przelewów. Listę haseł jednorazowych zamawia się przez internet i odbiera osobiście w Banku. Ponadto każdy Klient posiada unikatowy login i hasło, bez którego nie zaloguje się do systemu. Każde działanie użytkownika jest rejestrowane w systemie. Taka procedura jest wynikiem dbałości o bezpieczeństwo systemu Internet Banking. Od 01-09-2017r, dla nowych klientów, potwierdzanie transakcji internetowych proponowane będzie za pomocą SMS’ ów, dla pozostałych klientów, opcja potwierdzania transakcji internetowych, proponowana będzie sukcesywnie od 02-01-2018r.
Dodatkowo poniżej zamieszczamy instrukcję dla usługi internet banking dla osób fizycznych korzystających z urządzeń mobilnych.

Instrukcja użytkownika IB dla urządzeń mobilnych.

SMS Banking

Informacja dla Klienta przez telefon komórkowy. Jest to usługa zapewniająca dostęp do informacji o saldzie swoich rachunków za pośrednictwem telefonu komórkowego z dowolnego miejsca na świecie, w którym działa telefon klienta. W usłudze SMS Bankingu najważniejsze są wygada i prostota – komórkę klient ma zawsze przy sobie i przez nią może nawiązać kontakt z bankiem z dowolnego miejsca, właśnie wtedy, kiedy tego potrzebuje. Informacja przychodząca w postaci standardowego SMS z banku może być odczytana i jest dostępna w każdej chwili w pamięci telefonu.