ŚREDNIE KURSY WALUT EURO4.34 USD 4.07 CHF 4.48 GBP 5.08
blik
EKO www v1
Plac_bezdotykowo
Banner_1_1400_400
SuperKredyt_slider
Bezpieczenstwo_1
PRP_ZUS_1400_400
MojDom_slider
Realizuj_marzenia
Dobry_plon1
BLIK_na_telefon
kredyt płynnościowy SGB_1600x650
kdk_1
kno_1
kowr_1
previous arrow
next arrow

Stanowisko ds. ryzyk bankowych

Ludowy Bank Spółdzielczy w Zduńskiej Woli

poszukuje kandydata na:

Twoje zadania:

  • Gromadzenie danych o czynnikach makroekonomicznych i zjawiskach
    gospodarczych i rynkowych, mogących mieć wpływ na funkcjonowanie Banku
  • Sporządzanie informacji o sytuacji ekonomiczno-finansowej Banku na potrzeby organów Banku
  • Tworzenie, aktualizowanie i opiniowanie procedur wewnętrznych Banku w zakresie ryzyk bankowych
  • Uczestnictwo w dokonywaniu ocen rentowności produktów depozytowych i kredytowych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane specjalizacje: ekonomia, finanse i bankowość lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w bankowości, finansach lub obsłudze prawnej w obszarze tworzenia regulacji wewnętrznych oraz produktów bankowych lub praktyka w zakresie obsługi kredytowej
  • Dobra znajomości prawa bankowego oraz produktów i usług bankowych oferowanych klientom instytucjonalnym i indywidualnym
  • Zdolności logicznego formułowania wniosków
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i jej przekazywania

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kwalifikacji
  • Uczestniczenie w interesujących projektach

Prosimy o zawarcie w swoim CV klauzuli o następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ludowy Bank Spółdzielczy w Zduńskiej Woli danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej / aktualnej i przyszłych rekrutacji*

*niepotrzebne skreślić