ŚREDNIE KURSY WALUT EURO4.26 USD 3.91 CHF 4.31 GBP 4.97
blik
EKO www v1
Plac_bezdotykowo
Banner_1_1400_400
SuperKredyt_slider
Bezpieczenstwo_1
PRP_ZUS_1400_400
MojDom_slider
Realizuj_marzenia
Dobry_plon1
BLIK_na_telefon
kredyt płynnościowy SGB_1600x650
kdk_1
kno_1
kowr_1
previous arrow
next arrow

Klienci indywidualni - Karty


MAESTRO, Visa Electron

Międzynarodowe karty płatnicze powszechnie stosowane na świecie. Służą do realizacji transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Za ich pomocą można dokonywać płatności w kraju i za granicą, w sklepach, hotelach, biurach podróży, stacjach benzynowych itp. Transakcje bezgotówkowe są zwolnione z opłat prowizyjnych. Dzięki kartom nie trzeba nosić pieniędzy przy sobie, a mimo to prze cały czas mieć do nich dostęp. Gotówkę można bowiem wypłacać za pomocą sieci bankomatów. Na mocy porozumienia bankomatowego, zawartego przez SGB – Bank S.A. z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A., klienci naszego Banku uzyskali dostęp do bankomatów wszystkich banków spółdzielczych w Polsce. Wypłaty z tych bankomatów zwolnione są z opłat prowizyjnych. Jest to największa sieć bankomatów w Polsce.

Karta mobilna

Karty mobilne wydawane w technologii HCE są produktami dedykowanymi dla klientów, którzy lubią nowoczesne rozwiązania, pozwalające na szybkie realizacje płatności.

MasterCard

Międzynarodowe karty umożliwiające dokonanie transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty w punkcie usługowo-handlowym zaopatrzonym w terminal z czytnikiem zbliżeniowym. Płatność zbliżeniowa polega na realizacji płatności poprzez zbliżenie karty do czytnika zbliżeniowego.