ŚREDNIE KURSY WALUT EURO4.54 USD 3.77 CHF 4.15 GBP 5.29
previous arrow
next arrow
Slider

Unia europejska


Punkt Doradztwa Unijnego

Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej niesie nowe wyzwania dla całego naszego kraju m.in. związane z wykorzystaniem środków unijnych, które będziemy mogli pozyskać
Spółdzielcza Grupa Bankowa, którą tworzą Banki Spółdzielcze oraz SGB-Bank S.A., pragnie wspomóc Państwa w procesie pozyskiwania tych środków oferując profesjonalne usługi doradcze, które dostępne są w Punktach Doradztwa Unijnego.
W Punkcie Doradztwa Unijnego SGB uzyskacie Państwo informacje o rodzajach dostępnych środków oraz sposobie ich pozyskania w ramach:

  1. dopłat bezpośrednich
  2. środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
  3. środków strukturalnych dla rolników, rybaków, przedsiębiorstw oraz samorządów oferowanych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych

Punkt Doradztwa Unijnego SGB oferuje:

  • pomoc w wypełnianiu wniosków o wpis do ewidencji producentów rolnych oraz o dopłaty bezpośrednie
  • doradztwo w zakresie możliwości skorzystania z konkretnego funduszu unijnego wraz z przekazaniem kompletu dokumentów i podaniem danych adresowych Agencji Płatniczej czyli co można uzyskać, jak, gdzie i kiedy
  • sprawdzenie merytoryczne wniosku o środki pomocowe

Infolinia 0 801 315 703
Jakie oferujemy kredyty? Jak wypełnić wniosek? Gdzie go złożyć? Kto może liczyć na pomoc? Na te i inne pytania udzielą Państwu odpowiedzi specjaliści SGB pod numerem infolinii 0 801 315 703.
Dzwoniąc na infolinię 0 801 315 703 każdy może uzyskać informacje na temat pozyskiwania środków unijnych. Pod numer infolinii powinni zatelefonować przede wszystkim: rolnicy, przedsiębiorcy, rybacy i przedstawiciele władz samorządowych. Każdy uzyska wyczerpujące informacje, w jaki sposób starać się o środki z unijnego budżetu.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 18.00. Opłata za rozmowę – koszt 1 impulsu połączenia lokalnego TP S.A.
Informacje dostępne są również na stronie SGB.