ŚREDNIE KURSY WALUT EURO4.33 USD 4.01 CHF 4.54 GBP 5.07
blik
EKO www v1
Plac_bezdotykowo
Banner_1_1400_400
SuperKredyt_slider
Bezpieczenstwo_1
PRP_ZUS_1400_400
MojDom_slider
Realizuj_marzenia
Dobry_plon1
BLIK_na_telefon
kredyt płynnościowy SGB_1600x650
previous arrow
next arrow

Unia europejska


Punkt Doradztwa Unijnego

Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej niesie nowe wyzwania dla całego naszego kraju m.in. związane z wykorzystaniem środków unijnych, które będziemy mogli pozyskać
Spółdzielcza Grupa Bankowa, którą tworzą Banki Spółdzielcze oraz SGB-Bank S.A., pragnie wspomóc Państwa w procesie pozyskiwania tych środków oferując profesjonalne usługi doradcze, które dostępne są w Punktach Doradztwa Unijnego.
W Punkcie Doradztwa Unijnego SGB uzyskacie Państwo informacje o rodzajach dostępnych środków oraz sposobie ich pozyskania w ramach:

  1. dopłat bezpośrednich
  2. środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
  3. środków strukturalnych dla rolników, rybaków, przedsiębiorstw oraz samorządów oferowanych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych

Punkt Doradztwa Unijnego SGB oferuje:

  • pomoc w wypełnianiu wniosków o wpis do ewidencji producentów rolnych oraz o dopłaty bezpośrednie
  • doradztwo w zakresie możliwości skorzystania z konkretnego funduszu unijnego wraz z przekazaniem kompletu dokumentów i podaniem danych adresowych Agencji Płatniczej czyli co można uzyskać, jak, gdzie i kiedy
  • sprawdzenie merytoryczne wniosku o środki pomocowe

Infolinia 0 801 315 703
Jakie oferujemy kredyty? Jak wypełnić wniosek? Gdzie go złożyć? Kto może liczyć na pomoc? Na te i inne pytania udzielą Państwu odpowiedzi specjaliści SGB pod numerem infolinii 0 801 315 703.
Dzwoniąc na infolinię 0 801 315 703 każdy może uzyskać informacje na temat pozyskiwania środków unijnych. Pod numer infolinii powinni zatelefonować przede wszystkim: rolnicy, przedsiębiorcy, rybacy i przedstawiciele władz samorządowych. Każdy uzyska wyczerpujące informacje, w jaki sposób starać się o środki z unijnego budżetu.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 18.00. Opłata za rozmowę – koszt 1 impulsu połączenia lokalnego TP S.A.
Informacje dostępne są również na stronie SGB.